Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Ale nejenom transporty koní jsou hrůzné. Víte, jak to chodí s koňmi na jatkách? Ne?

Následující obrázky ukazují úplně běžný normální pracovní den na jatkách...

Na jatkách je kůň omráčen buď nástřelem do hlavy z jateční pistole, nebo ještě někde užívanou barbarkou metodou ránou palicí do čela, jak je to vidět na videu…následně je kůň vykrven přeříznutím krkavice….. Všimněte si jakou mají s tou palicí zkušenost….kůň padne omráčen přesně na kanálek, kam má odtékat krev…kolik koní asi už takto zabili?..

Pak je z koně stažena kůže a je mu uříznuta hlava a nohy a je pověšen za achilovy šlachy na háky a je tzv vykolen, neboli vykuchán, při tom je mu rozříznuta břišní stěna a rozseknut hrudní koš a jsou mu vyjmuty vnitřní orgány. Následně je po vychlazení celé tělo koně tzv rozčtvrceno a následně rozbouráno tj rozřezáno na kusy, podle řeznických norem. Pak je maso prodáno do obchodů, nebo do výroben uzenin…

Máš koženou bundu? Boty z jemné kůže? Dost často je to z koňské kůže, která se získá tak jak vidíš….a i když je to z kůže jiných zvířat, utrpení je pro ně na jatkách stejné, protože krávy a prasata se zabíjí a zpracují úplně stejně jako tito koně…možná jsou k nim lidé ještě surovější než ke koním…..


 

A takto na běžícím pásu končí v této továrně na smrt tisíce koní...jeden za druhým...dnes...zítra...pozítří…..každý den,... týden,... měsíc….

Tak co?


JEŠTĚ JÍŠ


 

KOŇSKÉ MASO A


 

KOŇSKÝ SALÁM???

A Co
 

TVOJE SVĚDOMÍ?? 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář